Diecezjalne Duszpasterstwo Ministrantów i Lektorów informuje, że rekolekcje dla ceremoniarzy ustanowionych w minionych latach (2006 – 2015) odbędą się w dniach od 26 do 28 lutego 2016 w Pelplinie w Collegium Marianum (Aleja Cystersów 2). Koszt rekolekcji – 100 zł. Rekolekcje poprowadzi ks. kan. Andrzej Szopiński. Przyjazd do godz. 17:00.

Do udziału w rekolekcjach są zobowiązani wszyscy ceremoniarze ustanowieni w minionych latach. Rekolekcje to nie tylko umocnienie swojej relacji z Panem Bogiem, ale też udoskonalenie warsztatu liturgicznego.

Ceremoniarze zabierają ze sobą: legitymacje (zostaną podpieczętowane na kolejny rok posługi), strój liturgiczny, rzeczy osobiste, notatnik i wypełnioną kartę zgłoszeniową.

Zgłoszenia należy kierować do 22 lutego 2016r. do ks. Macieja Zabrockiego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 721 435 702.