Duszpasterstwo Ministrantów i Lektorów Diecezji Pelplińskiej organizuje rekolekcje letnie dla ministrantów i lektorów, które odbędą się w szkole w Gowidlinie (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, ul. Prymasa Wyszyńskiego 5, 83-341 Gowidlino). Rekolekcje odbędą się dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w terminie od 03 do 06 lipca br. Minimalny wiek uczestników – trzecia klasa szkoły podstawowej.

Koszt rekolekcji wynosi 220 zł od osoby. Uprzejmie prosimy księży proboszczów i opiekunów Służb Liturgicznych w parafiach o jak najdalej idącą pomoc swoim podopiecznym (dofinansowanie lub sfinansowanie pobytu, transport, itp.).

Zgłoszenia prosimy kierować do 24 czerwca br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 665 933 917. Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń. Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, adres oraz PESEL uczestnika.

Karta zgłoszeniowa została przesłana księżom w parafiach drogą elektroniczną. Karta zgłoszeniowa jest jednocześnie zgodą na udział, którą dostarczamy w dniu przyjazdu.

Uczestnicy przywożą ze sobą śpiwór, karimatę, rzeczy osobiste, stroje liturgiczne, notatnik i długopis, różaniec, ubrania przeciwdeszczowe.

Do zobaczenia w GOWIDLINIE NA KASZUBACH.

Ks. Grzegorz Miotk     

 

ministranci.diecezja-pelplin.pl / 2016 / Archiwum

Projekt i realizacja: Seweryn Sildatk