Dnia 10.02.2018r. w Koronowie odbyły się Rejonowe Rozgrywki w piłkę halową Służby Liturgicznej Ołtarza. W rozgrywkach brało udział 11 drużyn. Po zaciętej grze, która odbyła się w duchu wzajemnego szacunku zostali wyłonieni  zwycięzcy poszczególnych kategorii. W kategorii wiekowej 2006-2010 I miejsce zajęła drużyna z parafii pw. NMP Królowej Polski w Bukowcu Pomorskim. W kategorii wiekowej 2002-2005 I miejsce zdobyła drużyna z parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Cekcynie. I miejsce w kategorii wiekowej 1997-2001 zdobyła drużyna z parafii pw. Św. Bartłomieja w Tucholi. Turniej zakończył się wspólnym posiłkiem i oficjalnym rozdaniem pucharów, medali i dyplomów. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na etapie diecezjalnym.