II Diecezjalne Mistrzostwa w szachach
20 lutego 2016 roku w Starej Kiszewie odbyły się II Szachowe Mistrzostwa Ministrantów Diecezji Pelplińskiej, zorganizowane przez Diecezjalne Duszpasterstwa Ministrantów i Sportowców. 35 szachistów uczestniczyło w turnieju.
Czytaj więcej.. 
II Diecezjalne Mistrzostwa w szachach
Diecezjalne Duszpasterstwo Ministrantów i Lektorów, Diecezjalne Duszpasterstwo Sportowców oraz parafia św. Marcina w Starej Kiszewie organizują II Diecezjalne Mistrzostwa Ministrantów w Szachach, które odbędą się 20.02.2016 roku w Starej Kiszewie
Czytaj więcej.. 
Zaproszenie dla ceremoniarzy
W dniach od 26 do 28 lutego 2016 w Pelplinie w Collegium Marianum odbędą się rekolekcje dla ceremoniarzy ustanowionych w minionych latach (2006 – 2015).
Czytaj więcej.. 
Rozgrywki w piłkę – rejon pelpliński
W sobotę 5 grudnia 2015 roku odbyły się w Subkowach Rozgrywki Ministrantów w Piłkę Halową Rejonu pelplińskiego (dekanaty: tczewski, pelpliński, gniewski, starogardzki, jeżewski, nowski, skórzecki, świecki).
Czytaj więcej.. 
Turniej w piłkę halową w Lipuszu
W sobotę 5. Grudnia w parafii św. Michała Archanioła w Lipuszu odbyły się rozgrywki Ministrantów z Dekanatu Kościerskiego w piłkę halową. Zobacz kto zwyciężył...
Czytaj więcej.. 
26 XI - wspomnienie św. Jana Berchmansa
Wszystkim osobom należącym do Służb Liturgicznych składam serdeczne życzenia w dniu wspomnienia Patrona Ministrantów - św. Jana Berchmansa. Niech stanie się wzorem Waszej gorliwości w dążeniu do nieba i w posłudze przy Chrystusowym Ołtarzu.
Czytaj więcej.. 
II zjazd kursu ceremoniarza
W dniach od 20 do 22 listopada 2015 roku w Collegium Marianum w Pelplinie odbył się II zjazd uczestników kursu na ceremoniarza. W przygotowaniach do posługi ceremoniarza bierze udział 57 ministrantów i lektorów z Diecezji Pelplińskiej.
Czytaj więcej.. 
VII Mistrzostwa Polski w szachach
W piątek i sobotę 20/21 listopada, w przeddzień Uroczystości Chrystusa Króla – święta patronalnego Liturgicznej Służby Ołtarza na południu Polski w Starachowicach odbyły się już po raz siódmy Ogólnopolskie Mistrzostwa Ministrantów w szachach.
Czytaj więcej.. 
strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11]